Marketing Coordinator (Shopper)

Feladatok: - új termékek bevezetése -teljesítmény nyomon követése -együttműködés marketing csapatokkal, ügynökségekkel, üzleti partnerekkel -B2B platform fejlesztése Elvárások: Minimum középszintű angol nyelvtudás Részvétel legalább egy komplex projektben, ahol proaktív hozzáállásról adott tanubizonyságot Lehetőség szakmai képességek fejlesztésére multinacionális környezetben Rugalmas munkaidő Nemzetközi, fiatalos és dinamikus csapat Belső karrierút Gyors karrierépítési lehetőség Cafeteria Versenyképes fizetés és egyéb juttatások Fiatalos, dinamikus és folyamatosan növekvő szervezet Minőségi irodakörnyezet Könnyen megközelíthető munkahely Céges mobiltelefon Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, önéletrajzát az [email protected] email címre várjuk.

FIGYELEM!

- Soha ne fizessen előre az eladónak, ha nem ismeri.
- Még ha az eladó fel is fedi személyes adatait vagy bankszámlaszámát, ez nem védi meg attól, hogy becsapják.
- Ha lehetséges, kérje el az eredeti számlát, és kérjen egy írásos nyugtát a vásárlásról.
- Ha az eladóval találkozik, ezt nyilvános helyen tegye.